Magazin

Připoj se i ty

Ať jste malý výrobce, nebo velký vývozce, v jedné kvalitní aplikaci se můžete spojit.
A vydělávat tak společně vedle sebe. Připojte se.

Jak to funguje

KROK 1

V emailu bude přesná objednávka na produkt, který na Koloritě prodáváte. Tento email Vám dojde automaticky hned, jakmile zákazník dokončí svoji objednávku. Objednávka je závazná a Vy se můžete spolehnout, že o Váš produkt má zákazník zájem.

KROK 2

Čím dřív bude hotovi, tím dřív Vám budou poslány peníze na Váš účet. Zákazníci jsou samozřejmě srozumění s tím, že podle typu produktu může být právě tato doba proměnlivá.

KROK 3

Do toho samého emailu, ve kterém Vám objednávka přišla stačí napsat datum, kdy k Vám můžeme poslat kurýra na vyzvednutí a přiložit fakturu. Faktura Vám bude uhrazena ještě před příjezdem kurýra. Den před příjezdem se s Vámi kurýr spojí a potvrdí vyzvednutí. Štítky u Vás na místě vytiskne přímo kurýr. Nemusíte se tak o nic starat.

KROK 4

Nemuseli jste nic tisknout, dokonce ani platit za žádný eshop, ani za fotografy, specialisty, nemuseli jste ani řešit žádné EET, … Balík předáváte kurýrovi, máte vyděláno, vaše produkty se prodávají a čekáte na další objednávku. Funguje to jednoduše, rychle a efektivně 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *