ČASTÉ OTÁZKY

ZÁKAZNÍCI

Nákup a doručení

Po zaplacení jdou peníze do Kolority, ta počká než bude výrobce se svojí prací hotov. Jakmile tak učiní, je pro zboží zorganizovaná doprava, peníze jsou převedeny na účet výrobce a zboží je na cestě za vámi.

Účtenku za každý produkt vystavuje Kolorita. Proto taky ručíme za všechno zboží a můžeme tak jednoduše a rychle reagovat na vaše požadavky a to vše na jednom místě.

Služeb České pošty nevyužíváme, jelikož zbytečně navyšuje konečnou cenu produktů.

Bohužel, platba na dobírku není možná, v Koloritě však můžete platit všemi platebními kartami.

V takovém případě se zboží vrátí zpět na depo dopravce a odtud do showroomu Kolority, který slouží také jako sklad. Odtud budete kontaktovaní, kdy se opět můžeme pokusit vám produkt doručit. Pokud se to ani napodruhé nepovede, pak vám budou vráceny peníze na účet a produkt zůstává u nás na skladě.

Všechno se jednoduše udělá přes Koloritu, ta ručí za všechny produkty, takže všechno vyřešíte přes nás. Budeteli chtít řešit konkrétní případ postupujte prosím zde a vyberte si jeden z formulářů. Všechno funguje jednoduše a rychle… jsme tady přece pro vás 🙂 Pokud byste se chtěli na cokoliv zeptat, neváhejte a zeptejte se v online chatu.

Platba

Ano je. Doprava v Koloritě je po celé České republice ZDARMA.

Na Koloritě si můžete vybírat originální věci z různých regionů té nejlepší kvality.  Jakmile uděláte objednávku, v ten samý moment dojde objednávka i výrobci, ten se pustí do práce. Hned jakmile je se svojí prací hotov, je pro vaše zboží zorganizovaná doprava podle chytrého algoritmu tak, aby vždy byla zaručena ta nejlepší cena. Než přijede kurýr vyzvednout váš produkt, výrobce obdrží platbu na svůj účet a zboží putuje k vám domů.

Záleží na výrobci a na typu produktu, který jste si objednali. U každého produktu najdete průměrnou dobu doručení. Kdykoliv budete chtít, můžete se na nás obrátit v chatu, říct nám číslo objednávky a hned pro vás zjistíme, kdy vám zboží dojde.

Můžete platit kreditní kartou Visa a Mastercard. A jakýmkoliv bankovním převodem, všechno pro vás připraví rychlá a bezpečná platební brána, kterou mimochodem programuje tým lidí z Českých Budějovic.

PTEJTE SE V CHATU - KDYKOLIV