Kolorita není jenom e-shop.

Kolorita je nejjednodušší způsob, jak mohou lidé nakupovat to nejlepší z kteréhokoliv regionu, který je jim blízký za lokální ceny.

Výrobci nabízí nejjednodušší způsob, jak nabídnout své produkty tak, aby se k nim zákazníci jednoduše dostali.

kraje kolorita 2018

Zákaznický servis, vzrůstající komunita výrobců a zákazníků, lokální ekonomika, které jsme součástí, nám dávají dobrý důvod, proč Koloritu dělat.

Nadčasové trendy, které se líbí úplně všem.

Kolorita není jenom obchod, ale zároveň i spolutvůrce, designér a investor v jednom. Nejlepší věci v Česku v poetičtějším a více emotivním prostředí. Nechceme tvořit pouze neosobní bydlení, ale domov s prvky navazujícími na dlouhodobé hodnoty. 

Tajemství dobrého nákupu

dobrý výrobce

+

kvalitní design

+

rozumná cena

Hypermoderní svět

Doba pokročila, zákazník je chytřejší a umí se orientovat. Dnes už nikoho nebaví procházet tisíce položek a porovnávat obludné a klamavé slevy. Moderní člověk hledá opravdovost a váží si svého volného času. Věci, které budou navždy „IN“ a navzájem se doplňují, takže se nemusíte hodiny nebo dny rozhodovat, jestli se vám to hodí, nebo jestli koupit nebo nekoupit.

Koloritu jsme vymysleli a tvoříme na jihu Moravy v Uherském Hradišti.

Pochopili jsme, že je třeba spojit všechna místa, aby výrobci byli konkurence schopní a jeden vedle druhého mohli mnohonásobně rychleji vyrůst, než by to zvládli každý sám s velkými investicemi do marketingu, internetového obchodu, reklamy, atd.

Prostě, aby už výrobce nemusel být sám a zákazník dostal to, za co doopravdy platí….

Countries

Newsletter!

2x za měsíc - akce, slevy a novinky