ČASTÉ OTÁZKY 

VÝROBCE

Platba

Způsob balení produktů je na každém výrobci. Produkt by měl být zabalen tak, aby se během přepravy nepoškodil. Doporučujeme vždy používat nové krabice. Použijte co nejvíce vnitřního polstrování, tak aby se předměty v balíku volně nepohybovaly. Můžete použít i zmačkané noviny. Důkladně oblepte všechny spoje dostatečně silnou páskou.

Obvykle do 5 dnů přichází již první objednávka od zákazníků. Již do pěti dnů můžete začít zvyšovat svůj příjem.

 Balení

Zaplaceno dostanete přímo na váš bankovní účet hned, jakmile potvrdíte datum vyzvednutí. Obvyklá doba připsaní peněz na váš účet záleží na typu banky, nicméně to je vždy do několika hodin. Peníze na vašem účtu budou vždy dřív, než k vám přijede dopravce vyzvednout balíček.

Fakturu přiložte jako přílohu do emailu v kterém odepisujete, kdy je možné balík vyzvednout. Bude vám zaplacena dřív, než k vám přijede kurýr.

 Doprava

Produkty budou vyzvednuty přepravní firmou na adrese, kterou nám zadáte jako svoji adresu pro vyzvedávání kurýrem.

Kurýr si sám tiskne všechny adresní štítky na balíčky, které budete posílat. Ovšem pro lepší udržení organizace doporučujeme na každý balík tužkou napsat adresu doručení každého balíčku, která je součástí každé objednávky.

Každá objednávka vám přijde na váš email, do tohoto samého emailu napíšete datum vyzvednutí.

Do objednávkového emailu odepište změněné vyhovující datum pro vyzvednutí. Tato změna může být provedena nejpozději den před původním datem.

Kurýr přepravní společnosti všechny adresy vyplní za vás při převzetí. Ovšem primárně by se měly produkty vracet do skladu Kolority. Ojediněle se může stát, že při nepřevzetí zákazníkem se zboží může vrátit právě k vám. V takovém případě si u vás zboží do dvou až tří pracovních dní vyzvedneme a poputuje do showroomu Kolority, kde si počká na svého zákazníka.  A vy se tak nemusíte o nic starat 🙂

Pojištění všech zásilek

Samozřejmě pamatujeme i na pojištění. Všechny produkty, které výrobce odesílá jsou pojištěny proti poškození, ztrátě, … všemu.

 Jak zákazníci platí

Kolorita se stará o veškeré platby od zákazníků k vám. Na váš účet budou převedeny do 24 hodin,  jakmile potvrdíte datum vyzvednutí. Peníze tak na svém účtu budete mít ještě dřív, než přijede kurýr přepravní služby.

Jak začít?

Sedněte si, zavřete oči a nadechněte se. Vyplňte Registraci Výrobce a o zbytek se postaráme my. Kolorita plní sny nejen zákazníkům, ale i výrobcům.

V Koloritě je tým lidí, který se o vás postará. Kolorita vám za první produkt zaplatí a nechá ho u vás vyzvednout přepravní službou. Jakmile se dostane výrobek k nám, začneme na něm detailně pracovat, většinou to vezme 3-5 dnů, než se ve finální podobě produkt objeví na webu. S Koloritou v tom už nikdy nebudete sami.

Výborně. Každý den začíná něčím neznámým. Vždyť když jste začali podnikat a vyrábět, bylo to taky něco nového a teď už to umíte a jste v tom dobří. Zrovna tak to funguje i s Koloritou.  Jenom je to určitě jednodušší, než bylo naučit se vaši práci. Z počátečního rychlého objevování se stane jednoduchý zvyk.

Výborně. Celá Kolorita je velmi intuitivní a velmi lehká. S čímkoliv byste si však nebyli jisti, v  livechatu zákaznické podpory naleznete vždy okamžitou a laskavou pomoc.

Mít eshop je určitě fajn, vyzkoušíte si jak funguje svět online, zvyknete si na občasné objednávky. Bohužel, na to abyste rostli a nebo svoji nabídku ukázali všem, kdo by měli zájem už většina eshopů nedosáhne. Těžko se dostanete na první místa vyhledávače, musíte platit i značnou částku za reklamu, abyste byli vidět. Potřebujete PR, kodéry, promotéry, fotografy, grafiky, seo odborníky, analytiky trhu, specialisty na marketing, … To všechno v Koloritě neplatíte. To všechno dělá Kolorita pro vás a ráda.

My se taky rádi známe s výrobci a jsme s nimi běžně v kontaktu. Občas i řešíme design produktů, či společně vymýšlíme úplně nové produkty. Můžete nás kontaktovat emailem, na telefonním čísle nebo v chatu, těšíme se na vás.

Výrobci, kteří s Koloritou pracují pochází ze všech míst republiky, z různě velkých měst, někdy úplně malých vesnic. Může to být jen jedna paní, která dělá nějaký produkt v počtu 3 kusů za měsíc, v takovém případě obchod nepovolí víc jak tři objednávky za měsíc. Někdy jsou to výrobní družstva různých velikostí, které nás kontaktovali a nebo Kolorita je. A pak jsou tady velkovýrobci, kteří vyrábí pro zahraniční firmy, ale ví, že zdejší trh je dostatečně atraktivní, jenom není jednoduché se do něho důstojně dostat. Kolorita takovou možností je.

A taky nebudete, všechno je součástí Kolority, dopravu, organizaci, vývoj aplikací, fotografy, propagaci, platby, reklamace, EET … to všechno je součástí Kolority. Rizika eliminujeme tak dobře, že je ani nemáte kde pocítit. Všechno je navrženo tak, aby se všem lehce pracovalo.

Pokud máte alespoň jeho částečnou realizaci zachycenou na fotografii, a nebo i nákres určitě se i s takovým polovičním nápadem na produkt zaregistrujte. Pro tento účel pracuje celé jedno oddělení, které designuje produkty spolu s výrobci. Žádný nápad není malý, se vším se dá uspět.

PTEJTE SE V CHATU - KDYKOLIV