Registrace výrobce

  Nahrajte fotku produktu

  Miliony zákazníků čekají

  na to, až uvidí, co všechno si můžou koupit od lokálních výrobců. Kolorita je ideálním spojením všech poctivých výrobců Česka v jedné kreativní obchodní platformě. Pomáháme výrobcům ukázat svou práci, prodávat své výrobky a vyrůst. Registrace a všechno ostatní je  samozřejmě zdarma a je to velmi jednoduché.

  Staňte se výrobcem

  Jakmile se zaregistrujete, většinou do 24 hodin se s vámi spojíme emailem a nebo telefonicky, společně s prodejním týmem nastavíte produkt k jeho prodeji. Je to jednoduché a rychlé.

  Se vším Vám pomůžeme

  Od přípravy balení, přes stanovení ceny, až po všechno focení. Děláme pro výrobce vše, aby se mohli soustředit jenom na to, co je důležité. Máme pro Vás potřebné nástroje a zkušenosti.

  krok 1

  Objednávka přijde na Váš email.

  krok 2

  Produkt připravíte a zabalíte.

  krok 3

  Potvrdíte datum vyzvednutí

  krok 4

  Balík předáte kurýrovi

  Všechno je
  úplně zdarma.

  Nikdy nebudete muset za nic platit. Za zviditelnění, za eshop, marketing, za dopravu, nebo reklamu na sociálních sítích a přesto budete mezi nejlepšíma.

  Kdy začnu vydělávat?

  Hned prvním nákupem, který Kolorita udělá pro sebe, takže Kolorita od vás koupí produkt jako první. A pak už většinou do jednoho měsíce, než začnou přicházet první objednávky od zákazníků.

  Jak dostanu zaplaceno?

  Peníze jsou převedeny na váš bankovní účet do 24 hodin, jakmile emailem zadáte datum vyzvednutí.

  Kdo se o to postará?

  O celou komunikaci se zákazníkem se stará zkušený tým podpory Kolority, který vše vyřeší za vás a vy tak máte více času pro sebe.

  Kdo zboží vyzvedne?

  Produkty si vyzvedne kurýr přepravní společnosti na které jsme napojení, na vaší adrese. Všechny štítky na balíček tiskne přímo kurýr, nemusíte tak ani nic tisknout.

  Kolorita od Vás koupí
  produkt jako první.

  Ještě ani produkt nebude na webu Kolority a vy už hned vyděláte. Produkt u vás vyzvedneme a přivezeme do ateliérů Kolority, kde už si s produktem poradíme.  

  Pro koho jsme

     od nejmenších výrobců, kteří chtějí vyrůst 

    pro lidi, kteří si přejí, aby se doposud jejich vedlejší příjem, stal jejich hlavní pracovní náplní

     pro ty, kteří už na internetu prodávají a chtěli by zásadně rozšířit své možnosti

     pro ty, kteří by chtěli vyrábět pro silnou značku

    pro ty, kteří chtějí prodávat pod svojí značkou

     pro výrobní družstva různých velikostí, která by si přála zvýšit svoje příjmy, prestiž a mít možnost růst

     pro firmy z devadesátých let, které se potřebují chytit právě nastupujícího trendu

    pro exportně zaměřené větší podniky, které v česku vyrábí a chtěly by se více otevřít lokálnímu trhu

  Přidejte se na mapu

  Ať jste kdekoli v Česku, s Koloritou vždy rozvíjíte svůj potenciál.

  Countries

  Připravujeme

  PRO VÝROBCE Právě v těchto dnech testujeme a ladíme vývoj mobilní aplikace . Na aplikaci s námi spolupracují vývojářské týmy z různých koutů Země. Aplikace zásadně mění systém výroby  a nákupu.  Rosteme a s námi i výrobci.

  PRO ZÁKAZNÍKY připravujeme aplikaci  s rozšířenou virtuální realitou, ale o ní určitě uslyšíte v médiích… prozatím však můžeme říct, že přijde revoluce v nakupování. A vy u ní budete taky.

    JIŽ BRZY NAJDETE NA
    

  Znáte někoho, kdo vyrábí a má co nabídnout ?

  SDÍLEJTE EKONOMIKU V ČESKU. DÍKY VÁM ROSTOU VÝROBCI KAŽDÝ DEN.

  Časté otázky

  Sedněte si, zavřete oči a nadechněte se.  Vyplňte Registraci a o zbytek se postaráme my. Kolorita plní sny nejen zákazníkům, ale i výrobcům.

  V Koloritě je tým lidí, který se o vás postará. Kolorita vám za první produkt zaplatí a nechá ho u vás vyzvednout přepravní službou. Jakmile se dostane výrobek k nám, začneme na něm detailně pracovat, většinou to vezme 3-5 dnů, než se ve finální podobě produkt objeví na webu. S Koloritou v tom už nikdy nebudete sami.

  Výborně. Každý den začíná něčím neznámým. Vždyť když jste začali podnikat a vyrábět, bylo to taky něco nového a teď už to umíte a jste v tom dobří. Zrovna tak to funguje i s Koloritou.  Jenom je to určitě jednodušší, než bylo naučit se vaši práci. Z počátečního rychlého objevování se stane jednoduchý zvyk.

  Výborně. Celá Kolorita je velmi intuitivní a velmi lehká. S čímkoliv byste si však nebyli jisti, v  livechatu zákaznické podpory naleznete vždy okamžitou a laskavou pomoc.

  Mít eshop je určitě fajn, vyzkoušíte si jak funguje svět online, zvyknete si na objednávky. Bohužel, na to abyste rostli a nebo svoji nabídku ukázali všem, kdo by měli zájem už většina eshopů nedosáhne. Těžko se dostanete na první místa vyhledávače, musíte platit i značnou částku za reklamu, abyste byli vidět. Potřebujete PR, kodéry, promotéry, fotografy, grafiky, seo odborníky, analytiky trhu, specialisty na marketing, čtěte více… To všechno v Koloritě neplatíte. To všechno dělá Kolorita pro vás a ráda.

  My se taky rádi známe s výrobci a jsme s nimi běžně v kontaktu. Občas i řešíme design produktů, či společně vymýšlíme úplně nové produkty. Můžete nás kontaktovat emailem, na telefonním čísle nebo v chatu, těšíme se na vás.

  Výrobci, kteří s Koloritou pracují pochází ze všech míst republiky, z různě velkých měst, někdy úplně malých vesnic. Může to být jen jedna paní, která dělá nějaký produkt v počtu 3 kusů za měsíc, v takovém případě obchod nepovolí víc jak tři objednávky za měsíc. Někdy jsou to výrobní družstva různých velikostí, které nás kontaktovali a nebo Kolorita je. A pak jsou tady velkovýrobci, kteří vyrábí pro zahraniční trhy, ale ví, že zdejší trh je dostatečně atraktivní, jenom není jednoduché se do něho důstojně dostat. Kolorita takovou možností je.

  A taky nebudete muset. Všechno je součástí Kolority, dopravu, organizaci, vývoj aplikací, fotografy, propagaci, platby, reklamace, EET … to všechno je součástí Kolority. Rizika eliminujeme tak dobře, že je ani nemáte kde pocítit. Všechno je navrženo tak, aby se všem pracovalo lehce a efektivně. Snad jediné riziko je, že vyděláte a to za to stojí.

  Přesně pro vás Kolorita je. Od začátku se o všechno staráme, focení, grafiky, texty, popisky, instagram produktu, doprava,… to všechno. Na vás je opravdu to „jediné“ – vyrábět 😉 My děláme tu druhou část pro vás a samozřejmě zdarma.

  Pokud máte alespoň jeho částečnou realizaci zachycenou na fotografii, a nebo i nákres určitě se i s takovým polovičním nápadem na produkt zaregistrujte. Pro tento účel pracuje celé jedno oddělení, které designuje produkty spolu s výrobci. Žádný nápad není malý, se vším se dá uspět.

  PTEJTE SE V CHATU #KDYKOLIV